O nasO nas
O nas

W Codeq zajmujemy się projektowaniem stron internetowych oraz aplikacji webowych, które odpowiadają potrzebom klientów.Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowoczesnych technologii umożliwia nam tworzenie rozbudowanych stron internetowych na potrzeby małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Nasze rozwiązania
Nasze rozwiązania

Tworzenie skutecznych rozwiązań poprzedzamy wnikliwą analizą, w której aktywnie uczestniczy klient. Przy ich tworzeniu bierzemy pod uwagę kontekst naszych działań. Powoduje to, że każde nasze rozwiązanie jest unikalne i bezpośrednio związane z Twoją firmą. Jako jedna z pierwszych firm na rynku oferujemy klientom współuczestnictwo w procesie analitycznym, który przyjmuje postać jednodniowych warsztatów organizowanych w siedzibie klienta.

Projekt Klienta
Projekt klienta

Zrozumienie klienta i jego potrzeb to klucz do jego sukcesu. Na tej podstawie przedstawimy kompleksowe działania, które sugerujemy podjąć i wdrożyć aby marka odniosła sukces. Co istotne, w każdym momencie klient ma kontrolę nad procesem, bowiem sam w nim uczestniczy. Tak tworzymy z klientem naturalną wieź.