Zdjęcie z projektu dla biura rachunkowego Księgowość MTR
01

Księgowość MTR

Współpraca z biurem rachunkowym Księgowość MTR zakładała budowę nowej strony internetowej o charakterze wizytówowo-informacyjnym.

Biuro rachunkowe Księgowość MTR Sp z. o.o. świadczy usługi księgowe podmiotom gospodarczym i klientom indywidualnym. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości, kadr, płac i podatków.

Czytaj Więcej
02

MetaPolonia

Klient zgłosił się do nas w celu budowy strony internetowej dla nowego holdingu skupiającego kilka spółek zależnych.

MetaPolonia to grupa kapitałowa, której celem jest ciągły rozwój w oparciu o synergię. W ramach spółek skupione jest grono profesjonalistów, którzy w biznesie kierują się perspektywą długofalową oraz dbają o satysfakcję wszystkich interesariuszy w swoim otoczeniu biznesowym.

Czytaj Więcej
03

Amber Glow

Przedmiotem zlecenia było opracowanie identyfikacji wizualnej wraz ze stroną internetową dla klienta działającego w branży bursztynniczej.

Firma zajmuje się produkcją biżuterii srebrnej z bursztynem bałtyckim oraz półfabrykatów. Amber Glow to kontynuacja ponad 30 letniej tradycji rodzinnej, w której z pokolenia na pokolenie przekazywana jest wiedza o tajnikach obróbki bursztynu.

Czytaj Więcej

Zakres

  • Design
  • Logo
  • Strona internetowa
  • Wizytówki

Proces budowy identyfikacji marki podzieliliśmy na kilka etapów. Budowę brandu zaczęliśmy od wytyczenia właściwej koncepcji linii stylistycznej, a następnie zaprojektowaliśmy logo firmy. Stworzyliśmy stronę internetową, której celem jest większe dotarcie do klientów firmy w sieci oraz możliwość dostępu do katalogu online z biżuterią. Na potrzeby targów jubilerskich zaprojektowaliśmy także materiały reklamowe w postaci wizytówek oraz broszur.

Logo

Zaprojektowaliśmy modernistyczne logo w stylu typograficzno-szeryfowym. Istnieje wyraźne nawiązanie do wyrobów bursztynniczych, a mocniejszym tego akcentem jest prosty symbol kropli bursztynu, który został wpisany w font.

Logo
Logo

Strona www

W ramach procesu budowy marki Amber Glow w sieci wykonaliśmy stronę internetową. Strona została zbudowana z wykorzystaniem CMS WordPress, a jej główną funkcjonalnością jest dostęp do katalogu online z autorskimi wyrobami firmy. Strona została zbudowana w oparciu o najnowszy stos technologiczny i charakteryzuje się wyraźną linią szeryfowego designu.

Strona
WWW

Technologie

  • Sass
  • Sketch
  • WordPress
  • GSAP
  • PHP
  • Webpack
www

UX&UI

Wśród przyjętych celów do osiągnięcia w zakresie projektowania UX/UI było uzyskanie maksymalnej wygody przeglądania strony przez klienta z jednoczesnym ukierunkowaniem na najbardziej istotne sekcje na stronie - zdobycia informacji o firmie oraz dostępu do galerii i katalogu.

Typografia

Druk

Wykonaliśmy dla klienta projekt wizytówek oraz broszur w formacie A5 na potrzeby targów bursztynniczych. Zaprojektowane materiały wyróżniają się wysoką czytelnością oraz nowoczesnym designem. Dostarczone do klienta pliki są gotowe i przystosowane do druku.

Druk
Druk

Kolor

Użyte w projekcie kolory są bezpośrednim odniesieniem do tonacji barw bursztynu i jednoznacznie się z nim kojarzące. Całość stylu dopełnia typografia w odcieniach szarości jako wyraz subtelności w biżuterii.

#f8b037
#888888
Kolor
Kolor

Typografia

Jako font przewodni został użyty Playfair Display w dwóch wariantach: regular 400 oraz bold 700. Jest to font należący do rodziny szeryfowej i doskonale nadaje się do wyróżnienia tytułów sekcji oraz w sytuacjach gdy na stronie występują niewielkie ilości tekstów. Dzieje się tak z powodu wysokiej osi Y w jakiej został on zaprojektowany.

Grafika zawierająca typografię wykorzystaną w projekcie
Typografia

Moja firma potrzebowała opracowania kompleksowej identyfikacji wizualnej na potrzeby zwiększenia świadomości marki Amber Glow na targach bursztynniczych. Zaprojektowane logo, wizytówki, broszury oraz strona internetowa wydatnie pomogły nam w promocji w internecie oraz na różnych eventach.

Bartłomiej KozłowskiAmber Glow

Pracujemy w godzinach:

8:00 - 18:00