Ludzie stojący w kółku i trzymający się za ręce.
01

Ceri

Firma CERI International należy do grupy kapitałowej Commerzbanku. Zrealizowaliśmy dla niej inspirujący projekt, polegający na całkowitej przebudowie serwisu internetowego.

CERI International Sp. z o.o. jest częścią Commerzbanku, specjalizuje się w obsłudze procesów bankowych dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji klientów. Od marca 2012 roku 100% udziałowcem CERI International jest niemiecki Commerzbank AG.

Czytaj Więcej
Kobieta trzymająca smartfon.
02

Księgowość MTR

Współpraca z biurem rachunkowym Księgowość MTR zakładała budowę nowej strony internetowej o charakterze wizytówkowo-informacyjnym.

Biuro rachunkowe Księgowość MTR Sp z. o.o. świadczy usługi księgowe podmiotom gospodarczym i klientom indywidualnym. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości, kadr, płac i podatków.

Czytaj Więcej
03

Yameo

Zrealizowaliśmy projekt przebudowy strony internetowej dla polsko-holenderskiego Software House. Stara strona była przestarzała i wymagała znaczących zmian w designie.

Yameo to polsko-holenderski software house z ponad 13-letnim doświadczeniem w rozwoju, wsparciu i utrzymaniu systemów informatycznych. Tworzą rozbudowane systemy informatyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów na całym świecie. Z rozwiązań firmy Yameo korzystają największe organizacje pozarządowe na świecie oraz część krajów afrykańskich, m.in. takich jak Nigeria, Kenia czy Ghana.

Czytaj Więcej

Zakres

  • Design
  • Strona internetowa

Zakres prac obejmował stworzenie nowej odsłony strony internetowej spółki. Zaprojektowaliśmy koncepcję UX/UI, od podstaw wykonaliśmy projekt graficzny oraz zaprogramowaliśmy stronę pod CMS WordPress. Celem nowej witryny jest aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa wizerunku spółki w sieci.

Typografia

Typografia zastosowana na stronie internetowej

Typografia

W projekcie użyliśmy fontu Source Sans Pro w trzech wariantach: regular 400, semi-bold 600 oraz bold 700. Należy ona do rodziny sans-serif i jest dostępna na otwartej licencji. Charakteryzuje się dobrą czytelnością i doskonale nadaje się do warstwy interfejsu.

Typografia
Typografia

Kolor

Użyte kolory są zgodne z linią projektową odnoszącą się do logo spółki oraz całości brandu. Kolory w odcieniach szarości symbolizują profil biznesowy spółki, z kolei barwy w odcieniach różu odnoszą się do kontrastującego koloru użytego w logo.

#BC2572
#FAEEF4
#727272
#EFEFEF
Kolor
Kolor

Strona www

Widok strony internetowej na różnych urządzeniach

Strona www

Strona internetowa została zaprogramowana pod CMS WordPress. Wśród przyjętych założeń było zaprojektowanie maksymalnie łatwego sposobu zarządzania stroną, co zostało zrealizowane przy pomocy wtyczki ACF. Projekt został stworzony w oparciu o najnowszy stos technologiczny i przyjęte standardy.

Strona
WWW

Technologie

  • Sass
  • Sketch
  • WordPress
  • GSAP
  • PHP
  • Webpack
www

UX&UI

Przedstawienie architektury serwisu

UX&UI

Interfejs został zaprojektowany z myślą o profilu typowo biznesowym, z nastawieniem na schludność i wygodę przeglądania witryny. Przyjęty i zaprojektowany design jest bogaty wizualnie w wyrazistość kolorów oraz użyte grafiki, a jednocześnie ozdobiony w bardzo delikatne animacje. Dzięki temu strona zyskała na czytelności i łatwości w odbiorze.

Koncept
Concept

Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy wykonanej przez Codeq. Projekt obejmował przebudowę strony internetowej dla mojej firmy i został zrealizowany w sposób doskonały. Na dodatkową uwagę zasługuje doskonałe doradztwo oraz znajomość obecnych trendów.

Magdalena TreppaBiuro rachunkowe Księgowość MTR Sp. z o.o.