Zdjęcie z projektu dla biura rachunkowego Księgowość MTR
01

Księgowość MTR

Współpraca z biurem rachunkowym Księgowość MTR zakładała budowę nowej strony internetowej o charakterze wizytówowo-informacyjnym.

Biuro rachunkowe Księgowość MTR Sp z. o.o. świadczy usługi księgowe podmiotom gospodarczym i klientom indywidualnym. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości, kadr, płac i podatków.

Czytaj Więcej
02

MetaPolonia

Klient zgłosił się do nas w celu budowy strony internetowej dla nowego holdingu skupiającego kilka spółek zależnych.

MetaPolonia to grupa kapitałowa, której celem jest ciągły rozwój w oparciu o synergię. W ramach spółek skupione jest grono profesjonalistów, którzy w biznesie kierują się perspektywą długofalową oraz dbają o satysfakcję wszystkich interesariuszy w swoim otoczeniu biznesowym.

Czytaj Więcej
03

Amber Glow

Przedmiotem zlecenia było opracowanie identyfikacji wizualnej wraz ze stroną internetową dla klienta działającego w branży bursztynniczej.

Firma zajmuje się produkcją biżuterii srebrnej z bursztynem bałtyckim oraz półfabrykatów. Amber Glow to kontynuacja ponad 30 letniej tradycji rodzinnej, w której z pokolenia na pokolenie przekazywana jest wiedza o tajnikach obróbki bursztynu.

Czytaj Więcej

Zakres

  • Design
  • Strona internetowa

Zakres prac obejmował stworzenie nowej odsłony strony internetowej spółki. Zaprojektowaliśmy koncepcję UX/UI, od podstaw wykonaliśmy projekt graficzny oraz zaprogramowaliśmy stronę pod CMS WordPress. Celem nowej witryny jest aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa wizerunku spółki w sieci.

Typografia

W projekcie użyliśmy fontu Source Sans Pro w trzech wariantach: regular 400, semi-bold 600 oraz bold 700. Należy ona do rodziny sans-serif i jest dostępna na otwartej licencji. Charakteryzuje się dobrą czytelnością i doskonale nadaje się do warstwy interfejsu.

Grafika zawierająca typografię wykorzystaną w projekcie
Typografia
Typografia

Kolor

Użyte kolory są zgodne z linią projektową odnoszącą się do logo spółki oraz całości brandu. Kolory w odcieniach szarości symbolizują profil biznesowy spółki, z kolei barwy w odcieniach różu odnoszą się do kontrastującego koloru użytego w logo.

#bc2572
#FAEEF4
#727272
#EFEFEF
Kolor
Kolor

Strona www

Strona internetowa została zaprogramowana pod CMS WordPress. Wśród przyjętych założeń było zaprojektowanie maksymalnie łatwego sposobu zarządzania stroną, co zostało zrealizowane przy pomocy wtyczki ACF. Projekt został stworzony w oparciu o najnowszy stos technologiczny i przyjęte standardy.

Strona
WWW

Technologie

  • Sass
  • Sketch
  • WordPress
  • GSAP
  • PHP
  • Webpack
www

UX&UI

Interfejs został zaprojektowany z myślą o profilu typowo biznesowym, z nastawieniem na schludność i wygodę przeglądania witryny. Przyjęty i zaprojektowany design jest bogaty wizualnie w wyrazistość kolorów oraz użyte grafiki, a jednocześnie ozdobiony w bardzo delikatne animacje. Dzięki temu strona zyskała na czytelności i łatwości w odbiorze.

Concept
Concept

Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy wykonanej przez Codeq. Projekt obejmował przebudowę strony internetowej dla mojej firmy i został zrealizowany w sposób doskonały.
Na dodatkową uwagę zasługuje doskonałe doradztwo oraz znajomość obecnych trendów.

Magdalena TreppaBiuro rachunkowe Księgowość MTR Sp. z o.o.

Pracujemy w godzinach:

8:00 - 18:00