Zdjęcie z projektu dla biura rachunkowego Księgowość MTR
01

Księgowość MTR

Współpraca z biurem rachunkowym Księgowość MTR zakładała budowę nowej strony internetowej o charakterze wizytówowo-informacyjnym.

Biuro rachunkowe Księgowość MTR Sp z. o.o. świadczy usługi księgowe podmiotom gospodarczym i klientom indywidualnym. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości, kadr, płac i podatków.

Czytaj Więcej
02

MetaPolonia

Klient zgłosił się do nas w celu budowy strony internetowej dla nowego holdingu skupiającego kilka spółek zależnych.

MetaPolonia to grupa kapitałowa, której celem jest ciągły rozwój w oparciu o synergię. W ramach spółek skupione jest grono profesjonalistów, którzy w biznesie kierują się perspektywą długofalową oraz dbają o satysfakcję wszystkich interesariuszy w swoim otoczeniu biznesowym.

Czytaj Więcej
03

Amber Glow

Przedmiotem zlecenia było opracowanie identyfikacji wizualnej wraz ze stroną internetową dla klienta działającego w branży bursztynniczej.

Firma zajmuje się produkcją biżuterii srebrnej z bursztynem bałtyckim oraz półfabrykatów. Amber Glow to kontynuacja ponad 30 letniej tradycji rodzinnej, w której z pokolenia na pokolenie przekazywana jest wiedza o tajnikach obróbki bursztynu.

Czytaj Więcej

Zakres

  • Design
  • Logo
  • Strona internetowa
  • Wizytówki

Założenia projektowe obejmowały zaprojektowanie logo wraz z budową nowej strony internetowej. Logo wpisuje się w styl pozostałych spółek zależnych grupy MetaPolonia, a design strony internetowej przyciąga uwagę swoją nowoczesnością oraz subtelnymi animacjami. Dodatkowym zadaniem było zaprojektowanie nowego wzoru wizytówek.

Logo

Logo zostało zaprojektowane zgodnie z wcześniejszą linią brandu oraz jej spółek zależnych. Kolorystyka, typografia, jak i modułowy charakter sygnetu stanowią spoiwo dla systemu identyfikacji wizualnej firmy.

Logo
Logo

Strona www

Strona internetowa jest obsługiwana przez CMS WordPress oraz została oparta na frameworku Genesis. Charakteryzuje się on wyjątkową schludnością kodu oraz przystosowaniem pod pozycjonowanie organiczne. Animacje obecne na stronie są napędzane dzięki wydajnej bibliotece GSAP.

Strona
WWW

Technologie

  • Sass
  • Sketch
  • WordPress
  • GSAP
  • PHP
  • Webpack
www

UX&UI

Zaprojektowaliśmy interfejs pod kątem maksymalnej wydajności i wygody UX/UI - celem strony było zaprezentowanie informacji o grupie MetaPolonia oraz jej spółek zależnych wraz z szybkim dotarciem do danych kontaktowych. W tym celu ograniczyliśmy scrollowanie strony, aby wyświetlane informacje zawsze były na najwyższym miejscu.

Druk

Wykonaliśmy modernistyczne wizytówki, na których awersie umieściliśmy dane kontaktowe wraz z informacjami o firmie, zaś na rewersie umieściliśmy jej spółki zależne. Wizytówki zostały przygotowane bezpośrednio do profesjonalnego druku.

Druk
Druk

Kolor

Kolorystyka strony jednoznacznie wpisuje się w linię stylistyczną logo, w którym dominują odcienie w barwach żółtych oraz zielonych. Całość dopełnia elegancka szarość, która jest bezpośrednim odniesieniem do biznesowego znaczenia grupy.

#f1b700#F8d700
#75ad26#91bd21
Kolor
Kolor

Typografia

W projekcie użyliśmy fontu Montserrat, zarówno dla paragrafów jak i nagłówków. Ten dostępny na wolnej licencji font zdobył w ostatnich latach ogromną popularność i łączy nowoczesny krój z tradycją miejskiej typografii z pierwszej połowy XX-wieku.

Grafika zawierająca typografię wykorzystaną w projekcie
Typografia
Typografia

Naszym celem było profesjonalne zaprezentowanie grupy kapitałowej MetaPolonia w Internecie. Zaprojektowane logo wpisuje się w profil działalności grupy, a jego styl koresponduje z logotypami naszych spółek zależnych. Strona internetowa spełnia założoną funkcję informacyjną dla naszych partnerów biznesowych. Nowoczesność, staranność graficzna oraz dobry kontakt - te cechy wyróżniają Codeq.

Paweł KozawskiMetaPolonia Sp. z o.o.

Pracujemy w godzinach:

8:00 - 18:00