Zdjęcie z projektu dla biura rachunkowego Księgowość MTR
01

Ceri

Firma CERI International należy do grupy kapitałowej Commerzbanku. Zrealizowaliśmy dla niej inspirujący projekt, polegający na całkowitej przebudowie serwisu internetowego.

CERI International Sp. z o.o. jest częścią Commerzbanku, specjalizuje się w obsłudze procesów bankowych dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji klientów. Od marca 2012 roku 100% udziałowcem CERI International jest niemiecki Commerzbank AG.

Czytaj Więcej
Zdjęcie z projektu dla biura rachunkowego Księgowość MTR
02

Księgowość MTR

Współpraca z biurem rachunkowym Księgowość MTR zakładała budowę nowej strony internetowej o charakterze wizytówowo-informacyjnym.

Biuro rachunkowe Księgowość MTR Sp z. o.o. świadczy usługi księgowe podmiotom gospodarczym i klientom indywidualnym. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie rachunkowości, kadr, płac i podatków.

Czytaj Więcej
03

Amber Glow

Przedmiotem zlecenia było opracowanie identyfikacji wizualnej wraz ze stroną internetową dla klienta działającego w branży bursztynniczej.

Firma zajmuje się produkcją biżuterii srebrnej z bursztynem bałtyckim oraz półfabrykatów. Amber Glow to kontynuacja ponad 30 letniej tradycji rodzinnej, w której z pokolenia na pokolenie przekazywana jest wiedza o tajnikach obróbki bursztynu.

Czytaj Więcej
04

Yameo

Zrealizowaliśmy projekt przebudowy strony internetowej dla polsko-holenderskiego Software House. Stara strona była przestarzała i wymagała znaczących zmian w designie.

Yameo to polsko-holenderski software house z ponad 13-letnim doświadczeniem w rozwoju, wsparciu i utrzymaniu systemów informatycznych. Tworzą rozbudowane systemy informatyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów na całym świecie. Z rozwiązań firmy Yameo korzystają największe organizacje pozarządowe na świecie oraz część krajów afrykańskich, m.in. takich jak Nigeria, Kenia czy Ghana.

Czytaj Więcej

Zakres

  • Strona internetowa

Celem Yameo było całkowite przeprojektowanie strony internetowej i znaczące podniesienie jej prestiżu. Zależało im na zbudowaniu nowoczesnej strony internetowej, która pomoże osiągać założone cele biznesowe. Wśród głównych wymogów było również zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa strony, postawienie na jakość kodu frontend/backend oraz możliwość łatwego zarządzania stroną przez panel administracyjny WordPress. Wszystkie cele zostały zrealizowane.

Strona www

Strona internetowa została zaprogramowana pod CMS WordPress. Wśród przyjętych założeń było zaprojektowanie maksymalnie łatwego sposobu zarządzania stroną oraz zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa. Projekt został stworzony w oparciu o najnowszy stos technologiczny i przyjęte standardy.

website
website

Technologie

  • Sass
  • ACF PRO
  • WordPress
  • Docker
  • PHP
  • Webpack
www

Codeq stworzyło naszą nową stronę internetową opartą na WordPress. Doskonale zaprogramowali frontend strony internetowej oraz perfekcyjnie zaprojektowali backend. Wybraliśmy Codeq z uwagi na wcześniejszą doskonałą współpracę w zakresie developmentu WordPress. To prawdziwi profesjonaliści i specjaliści.

Katarzyna PiaseckaProject Manager, Yameo