Dziś budujemy Internet jutra.

Tworzymy strony internetowe i sklepy,
opierając się na prawdziwych danych.

Przykładowy mockup

Nasze Usługi

Czym się zajmujemy?

Nasz proces

Jak pracujemy?

Analiza

Podczas fazy analityczno-strategicznej, zbieramy wszystkie niezbędne dane, które pozwalają nam podejmować świadome decyzje w kolejnych etapach projektu. Rezultatem tego kroku, jest przejrzysta roadmapa i backlog produktu.

Design

Faza projektowania polega na wizualizowaniu wcześniej wypracowanej koncepcji. Na tym etapie opracowywana jest architektura informacji, a produkt cyfrowy nabiera unikalnego charakteru i specyficznego stylu wizualnego.

Development

Założenia poczynione w poprzednich krokach, przy użyciu odpowiednich narzędzi i bibliotek, zostają przełożone na język technologii. Tworzenie konkretnych rozwiązań zostaje uzupełnione o testy na szerokiej gamie urządzeń.

Rozwój

Wdrożenie produktu cyfrowego to dopiero początek przygody. Naszym klientom oferujemy wsparcie przy utrzymaniu i rozwoju produktu. Pomagamy także w realizacji celów biznesowych poprzez wsparcie UX.

Nasze technologie

W czym się specjalizujemy

Nasi klienci

Opinie

Więcej opinii naClutch

Łukasz Kluj

Łukasz Kluj

Head of Markting @ Ceri

Mateusz Załubski

Mateusz Załubski

Co-founder @ SUPERSONIC Food

Piotr Witecki

Piotr Witecki

Founder @ Finansowy Piotr

Marek Rychter

Marek Rychter

Growth Manager @ Semcore

To co wyróżnia firmę Codeq to wsłuchiwanie się w potrzeby klienta

Projekt obejmował stworzenie nowej strony internetowej dla naszej firmy. To co wyróżnia firmę Codeq to wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, szeroka wiedza specjalistyczna oraz elastyczne podejście podczas wykonywania strony internetowej. Nasze prośby i komentarze były zawsze cierpliwie wysłuchane i wzięte pod uwagę. W wielu sytuacjach Codeq był w stanie zaproponować, w którym kierunku podążyć, a czego unikać. Wiedzieliśmy, że ta wiedza jest poparta ich szerokim doświadczeniem. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Codeq.

Wysoko oceniamy wiedzę merytoryczną całego zespołu

Jesteśmy startupem z branży foodtech działającym w modelu D2C i subskrypcji, więc e-commerce to dla nas podstawa naszego funkcjonowania. Współpracujemy z Codeq od wielu miesięcy przy obsłudze naszego sklepu internetowego. Dedykowany zespół specjalistów z Codeq pracuje nad jego ulepszeniami oraz stałym rozwojem, zapewniając nam spokój w działaniu, dzięki czemu możemy skupić się na innych kwestiach – np. marketingowych. Wysoko oceniamy wiedzę merytoryczną całego zespołu – czujemy, że opiekuje się nami bardzo profesjonalnie działający team.

Korzystając z pomocy tego zespołu możecie liczyć, że nie opędzicie się od nowych zleceń :)

Serdecznie polecam korzystanie z usług firmy Codeq. Panowie przygotowywali układ graficzny wraz z nową stroną internetową i pełnym zapleczem do jej zarządzania. Kontakt, podpowiedzi w trakcie realizacji, świeże pomysły - to wszystko zasługuje na najwyższe uznanie. Jedna uwaga dla potencjalnie zainteresowanych - korzystając z pomocy panów możecie liczyć, że nie opędzicie się od nowych zleceń :)

Doceniamy za determinację w osiąganiu zakładanych celów.

Współpracujemy Codeq zgodnie z podejściem Continuous Improvement. Umiejętność zwinnego zarządzania projektami, połączona z twardymi kompetencjami w postaci web develpomentu oraz UX/UI czynią naszą współpracę efektywną, a zarazem transparentną. Doceniamy również sprawną komunikację i determinację w osiąganiu zakładanych celów.

Więcej opinii naClutch

Nasze doświadczenie

Ponad 100 projektów z całego świata

średnia ocena NPS

79%

Nagrody

Docenili nas

  • Clutch Top Developers 2020
  • Nagroda Design Rush Najlepsza Agencja
  • Awwwards Logo

Zbudujmy wspólnie coś nowego

Jeżeli potrzebujesz pomocy
skontaktuj się z nami