Pomagamy w wypracowaniu
strategii rozwoju produktów cyfrowych

Mężczyzna stojący przed tablicą z rysunkami

Wartość dla Twojego biznesu

Budowana przez nas strategia produktu cyfrowego,
oparta jest o jasne cele oraz konkretne miary i liczby

Audyt ekspercki i analiza danych

Wnioski z analizy danych, to fundament pod budowę skutecznej strategii rozwoju produktu. Jesteśmy przekonani, że hipotezy to paliwo rozwoju produktów cyfrowych, a my zapewniamy do niego dostęp.

Określenie celów strategicznych i konkretnych miar sukcesu

Aby mówić o rozwoju, trzeba nauczyć się go mierzyć. Jest to możliwe jedynie dzięki określeniu jasnych celów biznesowych oraz przypisania do nich odpowiednich miar.

Przejrzyste rekomendacje określeone w roadmapie produktowej

Do celu mogą prowadzić różne drogi. Pomagamy definiować optymalne ścieżki i wytyczać właściwe punkty kontrolne. Dzięki temu praca nad rozwojem produktu staje się przewidywalna i zorgnizowana.

Dodatkowe korzyści

Co jeszcze zyskasz pracując z nami?

Efektywne zarządzanie projektem

Dopracowany i przetestowany proces zarządzania projektem oraz ciągła opieka Project Managera, gwarantują nieprzerwany dostęp do statusu realizowanych przez nas prac.

Stały dostęp do wniosków i analiz

Najważniejszą wartością, jaką oferujemy, jest wiedza na temat kierunków rozwoju twojego produktu, dlatego zapewniamy do niej stały dostęp w przejrzystym i zorganizowanym formacie.

Praca warsztatowa w nowoczesnym środowisku

Podczas opracowywania celów nie obejdzie się bez kilku godzin warsztatów, ale rozumiemy jak ważnym zasobem jest czas i nie zamierzamy go marnować, dlatego spotkania organizujemy w formacie zdalnym, wykorzystując do tego narzędzia Google Meets oraz Miro.

Doświadczony i zgrany zespół

Pracujemy w ramach cross-funkcjonalnego zespołu ekspertów, którzy adresują wszystkie potrzeby naszego procesu. Zapewniamy kompetencje związane z projektowaniem, analityką, strategią i developmentem.

Nasze podejście

Jak budujemy strategię produktów cyfrowych?

Spotkanie
online

Umów się

Warsztat strategiczny

Zbieranie i analiza danych

Wnioski i strategia

Nasze podejście

Czym się kierujemy w pracy

Hołdujemy zasadzie, że strategia zbudowana na podstawie właściwie zebranych i przeanalizowanych danych, powinna być fundamentem każdego produktu. Podczas budowania strategii, stosujemy podejście Growth Driven Design, opracowane przez HubSpot.

Nagrody

Docenili nas

  • Clutch Top Developers 2020
  • Nagroda Design Rush Najlepsza Agencja
  • Awwwards Logo

Zbudujmy wspólnie coś wyjątkowego

Jeżeli potrzebujesz pomocy,
odezwij się do nas