Strony Internetowe

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczeniew projektowaniu i programowaniu technologii webowych.

Pozwala nam to na skuteczne projektowanie i tworzenie stron www oraz sklepów internetowych z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Ponadto aktywnie uczestniczymy w projektowaniu logicznej struktury strony, co przekłada się na doskonałe dopasowanie interfejsu oraz grafiki witryny do oczekiwań grupy docelowej. Nasze projekty stron internetowych charakteryzuje efektywność we wszystkich obszarach funkcjonowania.

Jak działamy?

Tworzenie stron WWW to złożony proces, który rozpoczyna się od rozmowy z klientem. To podczas tej rozmowy poznajemy biznes klienta oraz branżę, w której działa. Znajomość i zrozumienie działalności klienta to podstawa do stworzenia efektownej, a zarazem efektywnej strony internetowej, której layout i content będą odpowiadały potrzebom oraz oczekiwaniom grupy docelowej. Projektowanie stron www w oderwaniu od realiów funkcjonowania danej firmy rzadko przynosi zamierzone rezultaty. Dlatego nie szczędzimy czasu na dokładne poznanie oferty klienta oraz analizę jego bezpośredniej konkurencji.

Zależy nam na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań, dlatego wszystkie projekty poddajemy skrupulatnym testom i optymalizacji, których celem jest ocena oraz wychwycenie ewentualnych błędów, a także poprawa kompatybilności gotowej strony z różnymi urządzeniami, systemami i przeglądarkami – tak, aby zapewnić jej prawidłowe funkcjonowanie w możliwie każdym kontekście technologicznym.

Projektowanie i tworzenie stron www w oparciu o proces analityczny

Jako jedni z pierwszych na rynku oferujemy klientom projektowanie stron internetowych na bazie informacji oraz wniosków płynących z procesu analitycznego. Proces analityczny Codeq przyjmuje postać jednodniowych warsztatów organizowanych w siedzibie klienta. Celem warsztatów jest jeszcze lepsze poznanie specyfiki działania firmy oraz zaangażowanie odpowiedzialnych pracowników w proces tworzenia funkcjonalnej witryny.

O Codeq

Jesteśmy firmą z województwa pomorskiego – naszą siedzibą jest Gdańsk. Kochamy dobry design i świetny kod! Specjalizujemy się w WordPress'ie. Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowoczesnych technologii umożliwia nam tworzenie rozbudowanych stron internetowych na potrzeby przedsiębiorstw, instytucji oraz klientów indywidualnych. Nasze projekty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

03

RWD/AWD

dostosowane do urządzeńmobilnych i komputerów

02

UX&UI

każdy projekt to gwarancjaświetnego UI i UX

01

CMS

wygodny panel administratorado zarządzania stroną przez klienta

06

SEO

strony przystosowanepod pozycjonowanie SEO

05

Copywriting

teksty, które nie pozwoląklientowi przejść obojętniewokół Twojej strony

04

Optymalizacja

maksymalnie lekki i szybkodziałający projekt

09

Hosting

niezwykle wydajny i szybkihosting o nowoczesnej architekturzecałkowicie za darmo

08

Szkolenie

kurs video-tutorial lubszkolenie stacjonarnez obsługi strony

07

Gwarancja jakości

12 miesięczna gwarancjadziałania strony

Usiądź wygodnie i zobacz nasze portfolio

Do naszej pracy podchodzimy z nieskrywaną pasją. Zapraszamy do obejrzenia naszych ostatnich realizacji.