Program Partnerski - Codeq
bg-mobile
bg-desk

Dołącz do naszego programu partnerskiego

5.0 rating

Wzajemne polecenia klientów

Dodatkowe wynagrodzenie za udane polecenie

Proste i przejrzyste warunki współpracy

Generowanie pasywnego dochodu

pk
td
gp

Zostań naszym partnerem

Wypełnij formularz lub napisz na

biuro@codeq.pl

  Dołącz do naszego programu partnerskiego i zyskaj nowe leady. Nasz program partnerski wyróżnia się obustronnością, czyli wzajemnie polecamy swoje usługi. Ty polecasz nas, my polecamy Ciebie. W każdym przypadku to sytuacja win-win, w której wspólnie osiągamy korzyści.

  paweł kuptz
  Paweł Kuptz Founder @ Codeq

  FAQ

  Czym jest program partnerski Codeq?

  Nasz program partnerski skierowany jest do freelancerów lub firm, którzy szukają zaufanego partnera w budowie i utrzymaniu stron i sklepów internetowych dla swoich klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę z freelancerami, agencjami reklamowymi, studiami video, agencjami seo, software house i wszystkimi podmiotami, którzy są zainteresowani obopólną współpracą na zasadzie wzajemnego polecania swoich usług oraz generowania pasywnego dochodu.

  Co istotne – nasz program partnerski jest obustronny, co oznacza że my również stajemy się Twoim partnerem! Przekazujemy na równej zasadzie swoje cenne kontakty i wymieniamy się poleceniami wśród naszych klientów.

  Jak wygląda współpraca?

  Nasz program partnerski to doskonała okazja dla partnerów biznesowych, którzy poszukują możliwości współpracy opartej na zaufaniu, uczciwości i wzajemnym wsparciu. Współpraca jest obustronna, co oznacza że oboje dla siebie jesteśmy partnerami, którzy wzajemnie polecają swoje usługi, a dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne jest uzależnione tylko i wyłącznie od udanego i zrealizowanego kontraktu lub zapłaconej faktury.

  Współpraca jest niezwykle prosta i przejrzysta:

  1. Przekazanie kontaktu
  2. My zajmujemy się resztą, a Ciebie informujemy o aktualnym statusie rozmów z przekazanym leadem.
  3. Wypłata prowizji.

  Napisz do nas na biuro@codeq.pl i zostań naszym partnerem.

  Czy podpisujemy umowę?

  Tak, podpisujemy umowę partnerską, która definiuje nam zasady przekazania kontaktów oraz wysokości prowizji. Bez obaw – posiadamy swój draft, którym się dzielimy.

  Jakie są korzyści?

  Największą korzyścią jest zasada obustronności oraz wypłaty prowizyjnej w wysokości 5% od zawartej umowy (dotyczy zarówno płatności cyklicznych jak i płatności jednorazowych).

  Zasada obustronności oznacza, że jesteśmy dla siebie równorzędnymi partnerami i wzajemnie polecamy swoje usługi wśród klientów. Polecając nasze usługi swoim klientom, nie tylko zwiększasz zakres swoich usług, ale też otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie.

  Co zrobić aby dołączyć?

  Napisz do nas na biuro@codeq.pl – spotkajmy się, porozmawiajmy o swoich oferowanych usługach i znajdźmy wspólną przestrzeń do współpracy.