WooCommerce developement – tworzenie sklepów | Codeq
bg-mobile
bg-desk

WooCommerce Development – tworzenie sklepów internetowych

Tworzymy i optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem trwałego sukcesu na WooCommerce. Pomagamy budować nowe i modernizować istniejące sklepy internetowe, a długofalowy sukces klienta zawsze znajduje się w centrum tego co robimy.

brainstorm

WooCommerce development dla 
sklepów internetowych

Specjalizujemy się w tworzeniu i rozwijaniu sklepów internetowych opartych na WooCommerce. Nasze podejście opiera się na dogłębnym zrozumieniu Twojej marki i celów biznesowych, co umożliwia nam dostosowanie sklepu do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki naszym umiejętnościom optymalizacji pod kątem konwersji, zapewnimy, że Twoi klienci szybko znajdą to, czego szukają, prowadząc do wzrostu sprzedaży.

Budowa nowych sklepów i modernizacja istniejących

Specjalizujemy się w sklepach internetowych WordPress & WooCoomerce. Tworzymy nowe sklepy oraz modernizujemy już istniejące, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu.

Planowanie strategii, rozwoju i opieka techniczna

W każdym momencie możesz liczyć na wsparcie ekspertów. Nasi programiści, projektanci i CRO eksperci są do Twojej dyspozycji – jesteśmy po to aby razem budować i rozwijać Twój sklep internetowy i biznes.

WooCommerce prosty w obsłudze

Panel administracyjny zaprojektowany pod kątem indywidualnych potrzeb sklepu dzięki edytorowi Gutenberg oraz ACF PRO, może skrócić czas i łatwość obsługi nawet o 70%.

Optymalizacja WooCommerce i szybkie ładowanie strony

Optymalizacja witryny na WordPress i WooCommerce dla Core Web Vitals jest kluczowym krokiem w zapewnieniu szybkiego ładowania strony, co wpływa na doświadczenie użytkownika i korzystnie wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Integracje z różnymi systemami i tworzenie własnych rozwiązań

Tworzymy dedykowane motywy, wtyczki oraz integracje z zewnętrznymi serwisami. Mamy doświadczenie w tworzeniu integracji (np. Baselinker, Newsletter, Kurierzy, Subskrypcje, Magazyn itp).

Case Study

Supersonic Food – Food of the Future. Sklep ze zdrową żywnością

Nasza współpraca z SUPERSONIC Food rozpoczęła się od optymalizacji technicznej sklepu, a po kilku miesiącach przerodziła się w pełną opiekę technologiczną nad serwisem e-commerce. Dzięki naszej współpracy z SUPERSONIC Food udało nam się osiągnąć znaczące rezultaty, które przyczyniły się do wzrostu sprzedaży i poprawy użytkowania strony.

Polecam współpracę z Codeq wszystkim przedsiębiorcom poszukującym oddanego i sprawdzonego partnera w dziedzinie e-commerce. Ich holistyczne podejście do rozwoju e-commerce, utrzymania i zabezpieczeń było kluczowe dla sukcesu naszego sklepu internetowego.

Chris Kozak Founder @ SuperSonic Food

Co to jest WooCommerce?

WooCommerce to popularna wtyczka do WordPressa, która pozwala na stworzenie pełnoprawnego sklepu internetowego w oparciu o WordPressa. Dzięki swojej popularności i wszechstronności, WooCommerce jest często wybieranym rozwiązaniem, zarówno dla małych, jak i większych sklepów internetowych.

WooCommerce development – na czym polega?

WooCommerce development odnosi się do procesu tworzenia, dostosowywania i optymalizacji sklepów internetowych przy użyciu platformy WooCommerce. To obszar, który obejmuje różne aspekty, w tym projektowanie, kodowanie, konfigurację, integrację zewnętrznych rozwiązań oraz optymalizację sklepu internetowego pod kątem wydajności i doświadczenia użytkownika.

Tworzenie sklepu internetowego WooCommerce – najważniejsze informacje

Tworzenie sklepu internetowego WooCommerce we współpracy z Codeq jest kompleksowym procesem, który obejmuje różne etapy, od planowania po wdrożenie. Oto najważniejsze informacje dotyczące tego procesu:

Etap Discovery

W pierwszej fazie, nazywanej „Discovery”, skupiamy się na zgłębianiu Twoich potrzeb i celów biznesowych. Przeprowadzamy dokładne analizy, konsultacje oraz badania rynkowe, aby lepiej zrozumieć Twoją branżę oraz oczekiwania Twojej audytorii.

Etap Strategy

Na podstawie zebranych danych tworzymy strategię, która będzie podstawą dla projektu. Definiujemy cele, określamy kluczowe wskaźniki sukcesu (KPI) oraz określamy jakie funkcjonalności będą kluczowe dla osiągnięcia tych celów.

Etap Benchmarking

W tej fazie analizujemy konkurencyjne strony internetowe oraz najlepsze praktyki w branży. To pozwala nam zidentyfikować obszary, w których możemy się wyróżnić oraz inspiruje nas do stworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Etap Design UX/UI

Kolejnym krokiem jest projektowanie interfejsu użytkownika (UI) oraz doświadczenia użytkownika (UX). Tworzymy wireframe’y, prototypy oraz grafiki, które odzwierciedlają wygląd i funkcjonalność przyszłej witryny. Naszym celem jest zapewnienie intuicyjnej i atrakcyjnej nawigacji.


Etap WooCommerce Development

Przechodzimy do etapu rozwoju, wykorzystując potężne narzędzia, takie jak ACF PRO oraz edytor Gutenberg. Tworzymy struktury, implementujemy funkcjonalności i integrujemy wszystkie elementy, aby stworzyć witrynę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Etap Quality Assurance

W etapie Quality Assurance (QA) przeprowadzamy gruntowne testy, sprawdzając działanie strony na różnych przeglądarkach i urządzeniach. Weryfikujemy poprawność działania wszystkich funkcji, identyfikując i naprawiając wszelkie ewentualne błędy czy niedoskonałości.


Publikacja

W ostatniej fazie wykonujemy ostatnie prace konfiguracyjne związane ze stroną oraz serwerem i publikujemy ją w Internecie, sprawiając że jest dostępna dla użytkowników.

Proces projektowy oparty na etapach Discovery, Strategy, Benchmarking, Design UX/UI, WooCommerce Development (z wykorzystaniem ACF PRO i Gutenberg) oraz Quality Assurance, pozwala nam tworzyć sklepy internetowe, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale również przekraczają je, zapewniając doskonałe doświadczenia użytkownika i efekty biznesowe.

Charakterystyka WooCommerce – zalety i najważniejsze informacje

Zalety WooCommerce i najważniejsze informacje:

 • Łatwy start i integracja z WordPress – WooCommerce jest bezpłatnym pluginem do WordPress. Instalacja oraz konfiguracja jest stosunkowo prosta. WooCommerce umożliwia szybkie rozpoczęcie sprzedaży online.
 • Bogata biblioteka wtyczek – dzięki ogromnej liczbie dostępnych wtyczek (zarówno darmowych i płatnych), WooCommerce jest niezwykle elastyczny. Za pomocą dodatkowych wtyczek do WooCommerce, można łatwo dostosować sklep do indywidualnych potrzeb, dodając różne funkcje zgodnie z wymaganiami. Zalecamy jednak ostrożność w instalacji wtyczek, ich liczba powinna być minimalizowana do niezbędnego minimum. Każda zainstalowana wtyczka może negatywnie wpływać na bezpieczeństwo oraz wydajność sklepu, stąd rekomendujemy instalację wtyczek tylko od zweryfikowanych dostawców.
 • Łatwość używania – WooCommerce jest przejrzysty i intuicyjny, co ułatwia zarządzanie sklepem nawet dla osób bez zaawansowanej wiedzy technicznej.
 • Duże możliwości customizacji i rozbudowy – WooCommerce jest bardzo elastyczny do dalszej rozbudowy, wiele elementów można dostosować w sposób niezwykle indywidualny – zarówno pod kątem UX/UI Designu jak i wdrożenia Developmentu.
 • Społeczność i support – WooCommerce cieszy się dużą społecznością użytkowników, co oznacza dostęp do wielu zasobów edukacyjnych, forów i pomocy technicznej. Z racji stosunkowo dużej ilości programistów specjalizujących się w WordPress i WooCommerce – development zazwyczaj jest tańszy niż dla innych platform e-commerce.
 • Bramki Płatności – WooCommerce obsługuje wiele różnych bramki płatności, zarówno od tych najpopularniejszych (PayU, Przelewy24, PayPal, Blik) jak i tych mniej, co pozwala na elastyczne dostosowanie do preferencji klientów lub marży. Z racji swojej popularności zapewnia doskonałe wsparcie różnych systemów płatności na całym świecie.
 • Bezpieczeństwo i aktualizacje: twórcy WooCommerce regularnie aktualizują oprogramowanie, zapewniając najnowsze funkcje oraz ważne poprawki bezpieczeństwa. Aktualizacje dostarczane są stosunkowo często i szybko, co korzystnie wpływa na aspekt bezpieczeństwa WooCommerce. Należy jednak pamiętać, że najwięcej prób i ataków hackerskich dokonywanych jest przez inne wtyczki lub własne zaniedbania administratorów – słabe hasła, brak przeprowadzanych aktualizacji.

Czym WooCommerce różni się od WordPressa?

WooCommerce to rozszerzenie (wtyczka) dla WordPressa, które przekształca stronę opartą na WordPressie w pełnoprawny sklep internetowy. WooCommerce dodaje do WordPressa funkcje specyficzne dla e-commerce, umożliwiając sprzedaż produktów. Zapewnia narzędzia do dodawania produktów, zarządzania zamówieniami, śledzenia zapasów, generowania faktur i wielu innych.

Własny sklep internetowy – dlaczego warto otworzyć na WooCommerce?

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć wybór WooCommerce:

Darmowe i Otwarte Oprogramowanie

WooCommerce to darmowe rozszerzenie dla WordPressa. Możesz je pobrać, zainstalować i używać bez ponoszenia kosztów licencyjnych. Ponadto, jako otwarte oprogramowanie, kod źródłowy jest dostępny, co pozwala na dowolne dostosowywanie funkcji sklepu.

Łatwość Używania

Interfejs użytkownika WooCommerce jest intuicyjny i łatwy do zrozumienia. Nawet osoby bez zaawansowanej wiedzy technicznej mogą łatwo zarządzać sklepem, dodawać produkty, zarządzać zamówieniami i innymi aspektami e-commerce.

Integracja z WordPress

Jeśli już korzystasz z WordPressa, dodanie WooCommerce jest łatwe i bezproblemowe. Otrzymasz kompleksowe rozwiązanie, łączące zarządzanie treścią z funkcjami sklepu internetowego, wszystko w jednym miejscu.

Łatwe zarządzanie sklepem

WooCommerce jest stosunkowo łatwy w obsłudze i umożliwia szybkie rozpoczęcie sprzedaży. Oferuje nie tylko standardowe akcje związane z zarządzaniem produktami, takie jak różne opcje cenowe, atrybuty, opinie o produktach, zarządzanie zapasami itp, ale z racji bogatej biblioteki wtyczek oraz dostępu do programistów, umożliwia także zdecydowanie bardziej zaawansowane akcje i funkcjonalności. To sprawia, że sklep może dostosować się do różnych rodzajów produktów, branż, potrzeb i celów.

Rozszerzalność

Dzięki dostępnej bibliotece motywów i wtyczek, WooCommerce jest niezwykle elastyczny. Możesz dostosowywać sklep do indywidualnych potrzeb, dodając różne funkcje zgodnie z wymaganiami biznesowymi.

Społeczność i Wsparcie

WooCommerce cieszy się dużą społecznością użytkowników, co oznacza dostęp do wielu zasobów edukacyjnych, forów, dokumentacji oraz pomocy technicznej. Możesz skorzystać z doświadczenia innych użytkowników, gdy napotkasz na pytania lub problemy. Posiada liczne wsparcie programistów, w związku z czym development zazwyczaj jest tańszy niż dla innych platform e-commerce.

Optymalizacja pod SEO

WordPress i WooCommerce są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych, co ułatwia zoptymalizowanie sklepu pod kątem SEO. To ważne dla zwiększenia widoczności sklepu w wynikach wyszukiwania. W kontekście SEO najwięcej jednak zależy od tego jak jest zbudowany szablon strony – jeżeli on nie jest „seo-friendly” lub zasypiemy stronę niepotrzebnymi wtyczkami to efekt pozycjonowania na pewno będzie mizerny. Warto mieć to na uwadze, że sam WordPress i WooCommerce doskonale wspiera SEO, jednak najwięcej zależy od stanu ich utrzymania, szablonu strony oraz konfiguracji SEO.

Bezpieczeństwo

WooCommerce korzysta z wysokich standardów bezpieczeństwa, a regularne aktualizacje pomagają utrzymać sklep w bezpiecznym stanie. Twórcy WordPress’a oraz WooCommerce podchodzą do tematu bezpieczeństwa niezwykle poważnie i restrykcyjnie, zapewniając szybkie aktualizacje i łatki bezpieczeństwa.

Skalowalność

Bez względu na to, czy planujesz prowadzić niewielki sklep, czy też skomplikowaną platformę e-commerce, WooCommerce jest elastyczny i skalowalny, umożliwiając rozwój wraz z rozwojem biznesu i sprzedaży.

Zyskaj lepszą perspektywę na logikę swojego biznesu

Właściwa organizacja treści i wygodna nawigacja wspomaga użytkowników w realizacji zadań w naszym serwisie. Zbuduj z nami stronę opartą.

Discovery

Podczas fazy Discovery, zbieramy wszystkie niezbędne dane, które pozwalają nam podejmować świadome decyzje w kolejnych etapach projektu. Rezultatem tego kroku, jest przejrzysta Roadmapa i Backlog produktu.

Design

Faza projektowania polega na wizualizowaniu wcześniej wypracowanej koncepcji. Na tym etapie opracowywana jest architektura informacji, a produkt cyfrowy nabiera unikalnego charakteru i specyficznego stylu wizualnego.

Development

Faza developmentu to okres przepisywania projektu wizualnego na język technologii. Na tym etapie dobieramy odpowiednie rozwiązania, a także intensywnie testujemy produkt.

Support

Wdrożenie produktu cyfrowego to dopiero początek przygody. Naszym klientom oferujemy wsparcie przy utrzymaniu i rozwoju produktu. Pomagamy także w realizacji celów biznesowych poprzez wsparcie UX.

Polecam współpracę z Codeq wszystkim przedsiębiorcom poszukującym oddanego i sprawdzonego partnera w dziedzinie e-commerce. Ich holistyczne podejście do rozwoju e-commerce, utrzymania i zabezpieczeń było kluczowe dla sukcesu naszego sklepu internetowego.

chris kozak
Chris Kozak Co-Founder @ SuperSonic Food

WooCommerce development – tworzenie sklepów internetowych z pomocą specjalistów

Tworzenie sklepów internetowych przy użyciu platformy WooCommerce, często wymaga zaangażowania specjalistów, takich jak programiści, projektanci UX/UI i eksperci ds. e-commerce. W Codeq zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu indywidualnych sklepów WooCommerce.

Poniżej przedstawiamy kroki, które podczas tworzenia sklepu internetowego WooCommerce powinny zostać podjęte w przypadku powierzenia budowy sklepu innemu podmiotowi:

Konsultacja i Analiza Biznesowa

Analiza potrzeb biznesowych klienta, określenie i gradacja celów sklepu do osiągnięcia, spisanie unikalnych wymagań. To etap, na którym ustalane są podstawowe parametry projektu.

Projektowanie Graficzne UX/UI

Zespół projektowy tworzy projekt graficzny, uwzględniając identyfikację wizualną marki, projekt niskiej szczegółowości User Experience (UX) i projekt wysokiej szczegółowości User Interface (UI). Projekt może obejmować szablony stron, layouty produktów, koszyka itp.

Implementacja i konfiguracja WooCommerce

Programiści instalują i konfigurują WooCommerce, wdrażają także zaakceptowany przez klienta projekt graficzny (UI) w życie. To obejmuje ustawienia podstawowe, takie jak waluty, a także integracje z płatnościami i dostawą.

Programowanie dodatkowych funkcji

W zależności od unikalnych wymagań klienta, programiści mogą dodawać niestandardowe funkcje do sklepu. Mogą to być zaawansowane opcje filtra produktów, programy lojalnościowe, integracje z zewnętrznymi systemami itp.

Testowanie

Zespół QA (Quality Assurance) przeprowadza testy funkcjonalne, sprawdzając, czy wszystkie elementy sklepu działają poprawnie. To obejmuje testy koszyka, płatności, produktów, a także kompatybilności z różnymi przeglądarkami (Chrome, Firefox, Edge) i systemami operacyjnymi (Windows, iOS)

Optymalizacja

Specjaliści dbają o optymalizację wydajności sklepu, dbając o szybkość ładowania stron, zoptymalizowane obrazy, dostosowanie do urządzeń mobilnych itp.

Szkolenie i Wsparcie

Klientowi przekazywane jest szkolenie z obsługi panelu administracyjnego WooCommerce. Dodatkowo, zapewniane jest wsparcie techniczne po wdrożeniu, a także umożliwienie klientowi samodzielnego zarządzania sklepem.

Monitorowanie i Aktualizacje

Po wdrożeniu specjaliści monitorują działanie sklepu, śledzą analizy i przeprowadzają aktualizacje, aby utrzymać go w optymalnej kondycji.

Tworzenie i rozwijanie sklepów internetowych WooCommerce – współpraca z Codeq

Specjalizujemy się w dziedzinie tworzenia i rozwijania sklepów internetowych opartych na WooCommerce. Nasza oferta to nie tylko dostarczanie nowoczesnych e-commerce, ale również proces ciągłego doskonalenia, które pozwala osiągać jeszcze lepsze wyniki lead generation oraz ogólnej konwersji sprzedaży w sklepie.

Nasze kompetencje:

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce

Projektujemy i rozwijamy nowoczesne sklepy internetowe oparte na WooCommerce, które doskonale odzwierciedlają Twoją markę i cele biznesowe. Każdy projekt przebiega zgodnie ze sprawdzonym procesem projektowym, który zawiera takie etapy jak Discovery, Strategy, Benchmarking, Design UX/UI, WooCommerce Development, Quality Assurance.

Konsultacja i analiza biznesowa

Skupiamy się na zgłębianiu Twoich potrzeb i celów biznesowych. Przeprowadzamy dokładne analizy, konsultacje oraz badania rynkowe, aby lepiej zrozumieć Twoją branżę oraz oczekiwania Twojej audytorii. Na podstawie zebranych danych tworzymy strategię, która będzie podstawą dla projektu. Definiujemy cele, określamy kluczowe wskaźniki sukcesu (KPI) oraz określamy jakie funkcjonalności będą kluczowe dla osiągnięcia tych celów.

Stosowanie nowoczesnego stacku technologicznego

W procesie budowy projektów na WordPress wykorzystujemy najnowsze technologie HTML 5, CSS 3 (Sass), PHP 8 oraz JavaScript ES6+, zawsze w zgodzie z najnowszymi rekomendacjami WordPress Coding Standards. Wykorzystujemy również takie narzędzia jak edytor Gutenberg oraz ACF PRO, aby dostarczać strony o doskonałej funkcjonalności i estetyce. Minimalizujemy użycie zewnętrznych wtyczek do niezbędnego minimum, a każdy projekt jest całkowicie indywidualny i unikalny, zbudowany bezpośrednio pod potrzeby klienta.

Ciągłe Doskonalenie (Continuous Improvement)

Nasza praca nie kończy się na wdrożeniu sklepu. Wdrażamy strategie Continuous Improvement, które pozwalają na stałe doskonalenie i optymalizację e-commerce na podstawie analizy danych i feedbacku użytkowników. Analizujemy dane ilościowe i jakościowe, wykorzystujemy najnowsze narzędzia i technologie AI w celu ciągłego udoskonalania sklepu.

Instalacja i konfiguracja narzędzi analitycznych

Dbamy o efektywny monitoring i analizę witryny. Instalujemy i konfigurujemy narzędzia analityczne, takie jak Google Analytics 4, Microsoft Clarity, HotJar, FullStory czy Google Tag Manager, aby zapewnić dostęp do cennych danych i wglądów w zachowanie użytkowników. Zapewniamy wdrożenie rozszerzonej analityki DataLayers. Rozszerzona analityka DataLayers oznacza dodanie do tej struktury danych dodatkowych informacji, które pozwalają na bardziej szczegółową analizę interakcji użytkowników ze sklepem.

Wsparcie techniczne WooCommerce

Oferujemy stałe wsparcie techniczne, aktualizacje oraz utrzymanie sklepu, co pozwala uniknąć problemów i zapewnia ciągłą dostępność (SLA). Nasze rozwiązania są projektowane z myślą o bezpieczeństwie. Regularne aktualizacje oraz stosowanie tylko bewzględnie niezbędnych wtyczek, minimalizują ryzyko ataków i zapewniają stabilność sklepu.

Rozwój E-commerce

Specjalizujemy się w tworzeniu i modernizacji sklepów internetowych opartych na WooCommerce, które łączą perfekcyjny design z efektywną funkcjonalnością.

Nasze podejście opiera się na ciągłym doskonaleniu, dzięki czemu Twoja strona nieustannie reaguje na zmiany rynkowe i potrzeby użytkowników. To pozwala Ci utrzymywać konkurencyjną przewagę i osiągać coraz lepsze wyniki.

Sklep WooCommerce – czy jest prosty w obsłudze?

Sklep internetowy oparty na WooCommerce jest uważany za stosunkowo prosty w obsłudze, szczególnie w porównaniu z niektórymi innymi platformami e-commerce jak Magento czy Prestashop. Poniżej przedstawiam kilka powodów, dla których WooCommerce jest uznawane za łatwe do użytku:

 • Niski próg wejścia w e-commerce: WooCommerce jest pluginem dla WordPressa, co oznacza, że korzysta z tej samej intuicyjnej platformy zarządzania treścią. Dla osób, które już pracowały z WordPress, nauka obsługi WooCommerce jest łatwa i naturalna. W dodatku oparty jest na bezpłatnej licencji, co ułatwia decyzję o planach wejścia w e-commerce.
 • Zarządzanie produktami: dodawanie nowych produktów jest intuicyjne. Panel umożliwia wprowadzanie informacji o produkcie, takich jak nazwa, cena, opis, obrazy itp. Można także definiować różne warianty produktów, takie jak rozmiary, kolory, smaki – wszystko jest do samodzielnego skonfigurowania i jest tu pełna dowolność.
 • Zarządzanie Zamówieniami: Panel administracyjny oferuje prosty sposób zarządzania zamówieniami. Można śledzić statusy zamówień, wysyłać powiadomienia do klientów, automatyzować różne procesy transakcyjno-formalne.
 • Wszechstronność i Rozszerzalność: WooCommerce jest elastyczne i oferuje szeroką gamę wtyczek, które można zainstalować, aby dostosować sklep do indywidualnych potrzeb. Wtyczki te dodają dodatkowe funkcje, takie jak różne bramki płatności, systemy dostawy, programy lojalnościowe itp.
 • Dokumentacja i Społeczność: WooCommerce posiada obszerną dokumentację, która pomaga użytkownikom zrozumieć różne aspekty platformy. Ponadto, istnieje aktywna społeczność użytkowników, gdzie można uzyskać wsparcie i dzielić się doświadczeniem.

WooCommerce development – portfolio

Nasze portfolio w zakresie WooCommerce Development wyróżnia się nie tylko innowacyjnymi projektami, ale także starannie przemyślanym procesem projektowym, który możesz pobrać tutaj. Jesteśmy dumni z współpracy z renomowanymi markami, takimi jak Pelion S.A, Ceri International S.A czy SuperSonicFood.com. Nasza misja to nie tylko tworzenie stron internetowych, ale dostarczanie kompleksowych rozwiązań, które odzwierciedlają unikatowe potrzeby każdego klienta.

Przykładowe projekty zrealizowane na WooCommerce:

Narzędzia, które stosujemy w pracy

Google Analytics 4
HotJar
Attention Insights
Lyssna
Notion
Figma

Korzyści ze współpracy z Codeq

12 miesięczna gwarancja

Jakość pracy to nie tylko puste słowa. Gwarancja da Ci pewność, że nasze rozwiązanie będzie wolne od wad.

Doświadczony i zgrany zespół projektowy

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w pracy dla polskich jak i zagranicznych klientów. Zapewniamy najwyższą jakość prowadzenia projektu, kodu oraz efektywną komunikację.

Efektywne zarządzanie projektem

Dopracowany i przetestowany proces zarządzania projektem oraz opieka Project Managera, gwarantują nieprzerwany dostęp do statusu realizowanych przez nas prac.

Umowa i przekazanie majątkowych praw autorskich

Każdy realizowany przez nas projekt jest zabezpieczony umową, która w prosty i przejrzysty sposób reguluje m.in. kwestie związane z przeniesieniem praw autorskich projektu na rzecz klienta.

Skonsultuj swój pomysł z ludźmi od IT

5.0

Niezobowiązująca konsultacja z ekspertem – pełne zaangażowanie i pomoc podczas rozmowy

Analiza wyzwań i problemów Twojego biznesu online

Rekomendacje dobrych praktyk z zakresu UX Designu i Developmentu

Kompleksowy plan wdrożenia pomysłu od początku do końca

pk
td
gp

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz lub napisz na biuro@codeq.pl