Perfekcyjny
design

projektowanie stron www gdańsk

Strony Internetowe

Wiemy co zrobić, aby Twoja firma była postrzegana jako lider w branży. Sami zaproponujemy takie rozwiązania, które sprawią, że odniesiesz sukces. Klienci łatwiej do Ciebie trafią, szybciej skontaktują, a sprzedaż produktów lub usług będzie rosła.

Zobacz więcej
ux/ui gdańsk

Analiza strategiczna UX/UI

Oferujemy klientom projektowanie stron internetowych na bazie informacji oraz wniosków płynących z procesu analitycznego wg własnego modelu. Realizujemy audyty UX/UI oraz przeprowadzamy warsztaty projektowe z naszymi ekspertami w siedzibie firmy Klienta na terenie całej Polski.

Zobacz więcej
aplikacje internetowe gdańsk

Aplikacje Internetowe

Nowoczesne aplikacje muszą przede wszystkim być łatwe w odbiorze. Podczas projektowania uwzględniamy wiele czynników, zaczynając od sposobu w jaki odbywa się interakcja, poprzez miejsce gdzie najczęściej użytkownik z niej korzysta, a kończąc na porze dnia konsumpcji.

Zobacz więcej
identyfikacja wizualna gdańsk

Identyfikacja wizualna

Pozwól stworzyć i zaprojektować nam Twój brand w zakresie jakim chcesz. Stworzymy markę, wypromujemy produkt, zapewnimy spójny i jasny przekaz. To będzie Twoja filozofia i Twoja marka. Nieważne od czego zaczynasz – na pewno Ci pomożemy.

Zobacz więcej

Usiądź wygodnie i zobacz nasze portfolio

Do naszej pracy podchodzimy z nieskrywaną pasją. Zapraszamy do obejrzenia naszych ostatnich realizacji.

Sprawnie, kreatywnie, merytorycznie. Duży plus za bardzo sprawną komunikację. Doskonale ułatwia codzienną pracę. Doceniam świeże spojrzenie, celne wskazówki i poczucie utożsamiania się z klientem.

Zdjęcie Grzegorz PławeckiGrzegorz Pławecki
opinia-1

Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy wykonanej przez Codeq. Projekt obejmował przebudowę strony internetowej dla mojej firmy i został zrealizowany w sposób doskonały. Na dodatkową uwagę zasługuje doskonałe doradztwo oraz znajomość obecnych trendów. Szczerze polecam współpracę z firmą Codeq.

Zdjęcie Magdalena TreppaMagdalena Treppa
opinia-2

Współpraca z firmą Codeq to sama przyjemność. Fachowość na najwyższym poziomie, znajomość aktualnych trendów w projektowaniu stron, świetne sugestie. To wszystko sprawia, że nawet dla laika praca nad stroną własnej firmy jest przyjemna.

Zdjęcie Magdalena KuptzMagdalena Kuptz
opinia-3